אודות

הדומיין DanPC.co.il נמצא כבר בבעלותי מ-2011, אבל לא באמת ידעתי מה לעשות איתו. ידעתי שאני רוצה שהוא יעסוק בתחום המחשוב, אבל במהלך השנים אף פעם לא התפניתי כדי להשתמש בו עבור רעיון שנראה לי מספיק טוב. בשנת 2017 מצאתי רעיון מתאים והיו לי את הידע וההזדמנות המתאימים ליישם אותו. בהתחלה הוצגו באתר כמה מאות מוצרים ובהמשך נוספו עשרות אלפים. בשנת 2020 החלטתי להרחיב אותו קצת יותר ולהוסיף גם משחקים אונליין. בשנת 2021 שידרגתי את התשתית, החלפתי לעיצוב מודרני יותר והוספתי מוצרים.

DanPC הוא בעצם קטלוג המאגד בתוכו מוצרים שונים בהנחה ובמחירים מיוחדים - במהירות וביעילות. ויש גם דירוגים וביקורות של משתמשים כמוכם כדי לנסות ולסייע לכם קצת בהחלטה לגבי מוצר מסוים. העקרונות של DanPC מאוד ברורים:

  • פשטות - בלי יותר מדי מלל ועומס מיותר מול העיניים. כשמחפשים מוצר - צריכים כמה שפחות הסחות דעת.
  • נוחות - היגיון פשוט, עיון במוצרים ומציאת מוצרים בקלות, בלי יותר מדי שיטוטים מיותרים.
  • יעילות - הצגת מוצרים אמינים ורלוונטיים ככל האפשר, עם סיכוי נמוך לחוסר שביעות רצון מהמוצר.
  • פרטיות - ללא איסוף פרטים אישיים וניהול מועדוני לקוחות למיניהם. אתם רוצים מוצר? לחצו על 'רכישה' והתנהלו ישירות מול החברה או האתר שמוכר אותו.
  • שקיפות - הרווחים מהאתר הזה מגיעים בעיקר מעמלת תיווך שמאפשרת להמשיך לשפר אותו ולהוסיף מוצרים חדשים. עמלה זו לא מתווספת למחיר המוצר, ולפעמים אף מעניקה הנחה בלעדית.
  • נגישות - האתר נבנה תוך כדי שיקול והתחשבות בצרכים של אנשים עם מוגבלויות שונות. לפרטים נוספים בידקו את הצהרת הנגישות.

ממש כמו בשאר האתרים שלי, אני מקווה שתפיקו תועלת מהאתר הזה ותמצאו את מה שאתם מחפשים. אם נתקלתם בבעיה או שיש לכם שאלה כלשהי, אתם מוזמנים ליצור קשר.

טיפ קטן ממני: אם לא מצאתם מוצר מתאים באחת מהקטגוריות, נסו להיעזר בעמוד חיפוש המוצרים באתר.
גלישה מהנה!

עכשיו ב-DanPC: 84,419 מוצרים, ו-266 משחקים אונליין